شرکت کلوين درسال 1349 در راستاي تحقق اهداف مديريت خود، بنيانگذاري شد و در تاريخ 1349/12/12 پس از ثبت در اداره ثبت شرکتهاي استان تهران بطور رسمي فعاليت خود را در زمينه ی امور ساختماني، تاسيساتي و بازرگاني آغاز نمود. با کسب رتبه از سازمان مديريت و برنامه و همچنين عضويت در انجمن هاي صنفي، حياتش را رسميت بيشتري بخشيد. هم اکنون بعد از گذشت حدود نيم قرن فعاليت و به اتمام رساندن پروژه هاي گوناگون در نقاط مختلف کشور پهناورمان با همکاري نيروهاي فعّال و خلاّق و روشنفکر خود، توانسته ضمن توسعه زمينه هاي فعاليتي خصوصاً در اجراي پروژه هاي عمراني، با عظمي راسخ در مسير رسيدن به اهداف مديريت خود كه كارآفريني و ايجاد اشتغال براي توسعه ايراني آزاد و آباد است، قدم بردارد.

 و در ادامه اين تلاش جهت  بالا بردن توان فنی خود در سال 1394 فاز يک کارخانه سازه های فلزی به ظرفيت 500 تن در ماه تأسیس نمودیم ولی چون این شرکت پویائی  را اصل  مهمی می داند در سال سه ماه اول 1395 در همین راستا با تغییر محل کارخانه سازه های فلزی افزایش فضای  مختلف  و ایجاد خط تولید با امکانات مدرن توانسته تاکنون ( تیرماه 1395)  ضمن بالا بردن کیفیت تولید , ظرفیت تولید را به 1000 تن در ماه برساند و امید آن داریم که در ادامه بتوانیم این نهال تازه را در بوستان شرکت همچون سایر نهالها به ثمر رسانده و موجب شکوفاتر شدنش باشیم .

شرکت کلوين با رتبه 1 ابنيه و رتبه 2 تاسيسات از سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور با بهره مندي از نيروهاي متخصص و مجرب، در اختيار داشتن مجموعه اي کامل از ماشين آلات و تجهيزات مدرن، به کارگيري روش هاي نوين و تلاش و پشتکار مديران و رعايت استانداردهای کيفيت و استفاده از آئين نامه ها و نرم افزارهاي روز دنيا، توانايي خود را در اجراي پروژه هاي بزرگ در کوتاه ترين زمان ممکن و با کيفيت مطلوب به اثبات رسانده است.

نگاهي به سوابق و تحويل به موقع پروژه هاي متعدد به هر يک از کارفرمايان خود گواهي بر عزم راسخ اين شرکت در تأمين خواسته ها و جلب رضايت کارفرمايان محترم است. همچنين کسب تقديرنامه هاي متعدد از کارفرمايان گواهي است بر تلاش و کوشش مجموعه کارکنان اين شرکت در جهت مشارکت در رشد و اعتلاي ايران عزيز که اين امر را با تجهيز و راه اندازی کارخانه سازه های فلزی در سال 1394 قوت بيشتری بخشيد.

مشخصات شرکت

تـاريخ تأسيـس: سال 1349 در اداره ثبت شركت ها و مؤسسات غير تجاري تهران.

شمـاره ثبـت: 14514

شناسه ملی: 10100542688

رتبـه بنــدي شـركت: بر اساس گواهي معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور رتبه بندي شركت به شرح زير مي باشد:

  • پايه 1 رشته ساختمان

  • پايه 2 رشته تأسيسات و تجهيزات

  • پايه 5 رشته آب

  • پايه 5 رشته برق